U. Kozioł G. Kozioł sp. jw. to jedna z najbardziej doświadczonych firm w branży stolarki budowlanej w Polsce. Pomagamy klientom w doborze najwyższej jakości okien, bram garażowych, rolet i drzwi już od 1992 roku. Od tej pory sprzedaliśmy prawie milion jednostek okiennych, z czego duża część została zamontowana przez nasze brygady montażowe. Firma stopniowo poszerza obszar działalności o nowe oddziały regionalne na Śląsku, m.in. w Zawierciu czy Dąbrowie Górniczej oraz w Małopolsce, np. Olkusz. Nie zamierzamy jednak na tym poprzestać, planując stały dalszy rozwój.

Dzięki dużym obrotom i dobrej kondycji finansowej jesteśmy w stanie wynegocjować dla naszych klientów najwyższe rabaty i oferować okna tylko w klasie PREMIUM. Nie trudno jest sprzedać tanio „produkt oknopodobny”, ale sprzedać markowe okna w oferowanej przez nas cenie to nie lada wyczyn, dlatego naszym hasłem reklamowym jest: JAKOŚĆ CIĘ ZADZIWI, A CENA ZASKOCZY.

Naszych okien nie można kupić „od ręki”, bo nie jest to produkt marketowy. Każde okno produkowane jest, uwzględniając indywidualne oczekiwania klienta. Oferujemy okna o różnych kształtach, kolorach czy rodzajach przeszklenia (od tzw. bardzo ciepłych o współczynniku U=0,5 W/m2*K, po specjalistyczne przeszklenia antywłamaniowe P4, czy szyby CLIMAPLUS 4S chroniące zarówno przed zimnem, jak również przed nadmiernym nagrzewaniem i ograniczające promieniowanie UV).

Zdajemy sobie sprawę, że jedynie profesjonalna kompleksowa obsługa może zapewnić pełną satysfakcję naszym klientom, dlatego oferujemy im nasze doświadczenie i atrakcyjne usługi dodatkowe. Zapewniamy pomoc w wyborze stolarki, w zakresie pomiarów na budowie, autoryzowany montaż, opiekę gwarancyjną producenta oraz pogwarancyjną. Jako jedna z nielicznych firm dysponujemy własnym mobilnym serwisem, który pozostaje do szybkiej dyspozycji Klienta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!