Dom Niegowonice

Realizacja całego domu w aluminium na profilu Star. Technicznie idealny profil doskonale nadający się na przeszklenia dużych powierzchni w wyrazistym kolorze nadał budynkowi wyjątkowy wygląd. Dzięki znajdującemu się na naszym wyposażeniu mini-żurawiowi zaszklenie całego budynku odbyło się szybko i bezpiecznie.

BluEvolution 82MD

Okna w kolorze jasnego drewna, zawsze będą trendy.

Tym razem w ciepłym systemie BluEvolution, tradycyjnie z fabryki Adams w Mrągowie.

Oprócz okien zamontowaliśmy bramę garażową Wiśniowski, rolety zewnętrzne, masywne drewniane drzwi wejściowe.

Będzie ciepło.

Pozdrawiamy inwestora

Passiv Line Plus – Bazalt

Zamontowane przez ekipę Okna Kozioł, okna w kolorze BAZALT, wyśmienicie wpisały się w biało szarą elewację.

Dwoje tarasowych drzwi przesuwnych HS, jedno uchylno przesuwne oraz kilka zestawów narożnych, w komplecie z automatycznymi roletami zewnętrznymi.

Wybór naszego klienta to Passiv Line Plus z fabryki Adams w Mrągowie.
Montaż oparty w pełni o system warstwowy Illbruck.

Efekt końcowy cieszy oko.

Okna Kozioł, doświadczenie ma znaczenie

Dworek

Styl dworkowy wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem gdyż nawiązuje do tradycji i jest doskonale wpisany w Polską architekturę.
Zamontowaliśmy dostarczone przez fabrykę AdamS w Mrągowie, białe okna ze szprosami, które doskonale wpisały się w charakter budynku.
Oczywiście w komplecie z montażem jasno szarej bramy garażowej Wiśniowski.
Będzie ciepło i stylowo 🙂
Okna Kozioł.
Doświadczenie ma znaczenie

Energoszczędny

Dom genialny w swojej prostocie.
Nasza realizacja, super energooszczędne Okna Veka Softline 82 z fabryki AdamS w Mrągowie. Tarasowe drzwi przesuwne, kolor okien grafitowy.
Prosty, nowoczesny, energooszczędny, GENIALNY

Dom jednorodzinny – Poręba

Klient wybrał jeden z najgrubszych profili na rynku – BluEvolution 92: system trójuszczelkowy (dodatkowa uszczelka środkowa zapewnia pracę okucia w komorze suchej) oraz potrójny pakiet szybowy zapewniający bardzo niski współczynnik przenikania ciepła przez całe okno.

Duże okno przesuwne (HST) o szerokości ponad 4m oraz stałe szklenie o rozpiętości 2,5m podkreślają styl salonu. Kuchni styl nadaje duże okno narożne na łączniku statycznym.

Bezproblemowe oraz bezpieczne zamontowanie dużych przeszkleń zapewnił mini-żuraw przyssawkowy znajdujący się na wyposażeniu naszej firmy.