Siedziba firmy

Dzięki dużym obrotom i dobrej kondycji finansowej jesteśmy w stanie wynegocjować dla naszych klientów najwyższe rabaty i oferować okna tylko w klasie PREMIUM. Nie trudno jest sprzedać tanio „produkt oknopodobny”, ale sprzedać markowe okna w oferowanej przez nas cenie to nie lada wyczyn, dlatego naszym hasłem reklamowym jest: JAKOŚĆ CIĘ ZADZIWI, A CENA ZASKOCZY.

Jakość

Naszych okien nie można kupić „od ręki”, bo nie jest to produkt marketowy. Każde okno produkowane jest, uwzględniając indywidualne oczekiwania klienta. Oferujemy okna o różnych kształtach, kolorach czy rodzajach przeszklenia (od tzw. bardzo ciepłych o współczynniku U- 0,5, po specjalistyczne przeszklenia antywłamaniowe P4, czy szyby CLIMAPLUS 4S chroniące zarówno przed zimnem, jak również przed nadmiernym nagrzewaniem i ograniczające promieniowanie UV).

Profesjonalna obsługa

Zdajemy sobie sprawę, że jedynie profesjonalna kompleksowa obsługa może zapewnić pełną satysfakcję naszym klientom, dlatego oferujemy im nasze doświadczenie i atrakcyjne usługi dodatkowe. Zapewniamy pomoc w wyborze stolarki, w zakresie pomiarów na budowie, autoryzowany montaż, opiekę gwarancyjną producenta oraz pogwarancyjną. Jako jedna z nielicznych firm dysponujemy własnym mobilnym serwisem, który pozostaje do szybkiej dyspozycji Klienta.